Innowacyjne usługi mycia elewacji

Dzięki innowacyjnym technologiom myjemy elewacje niezwykle sprawnie a wysoką jakość usługi oferujemy w bardzo przystępnej cenie

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dostosowując metody czyszczenia oraz sprzęt do specyfiki zlecenia. Dysponujemy zapleczem maszynowym do realizacji najbardziej wymagających i rozbudowanych prac, dzięki czemu możemy myć bardzo duże powierzchnie elewacji niezwykle szybko i sprawnie. Mycie w trudno dostępnych miejscach realizujemy z dostępu linowego ponieważ dysponujemy alpinistami przemysłowymi. Nasza kompleksowa oferta obejmuje również inne usługi wysokościowe takie jak naprawy na elewacjach wymagające dostępu linowego, w tym prace wymagające uprawnień elektrycznych do 1kW.

Specjalizujemy się w myciu elewacji oraz ścian wewnętrznych dużych powierzchni budynków i budowli takich jak:

 • biurowce,
 • hale magazynowe
 • hale produkcyjne
 • chłodnie
 • budynki wielorodzinne
 • kominy przemysłowe
 • duże zbiorniki

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą technologiczną zorientowaną na tworzenie innowacyjnych narzędzi. .

Co to oznacza dla naszych klientów i potencjalnie dla Ciebie?

 • Świadczymy usługę przemysłowym sprzętem do profesjonalnych zastosowań o dużej wydajności – szybka realizacja.  Dla przykładu: dysponujemy wysokowydajną automatyczną stacją osmozy mogącą wyprodukować ponad 500L wody demineralizowanej na godzinę co jest niezwykle ważne przy zastosowaniu wysokowydajnych procesów czyszczenia specjalistycznymi maszynami.
 • Dostosowujemy technologie czyszczenia do konkretnego budynku i udoskonalamy ją z każdym kolejnym zleceniem do Ciebie – wysoka jakość procesu bez niespodzianek
 • Stale udoskonalamy nasze maszyny i narzędzia z myślą o Twoim budynku aby każde kolejne zlecenie wykonać sprawniej a jeśli to możliwe taniej lub bez istotnych wzrostów wynikających z inflacji – poprawiając sprawność zmniejszamy wpływ inflacji na cenę Twojego zamówienia.
 • Nasze działania i mienie naszych klientów ubezpieczone są polisą OC o wysokości 1 mln złotych.

a ponadto

 • Jesteśmy z Dolnego Śląska (jeśli cenisz lokalny patriotyzm)
 • Jesteśmy firmą z polskim kapitałem i innowacyjnymi narzędziami (jeśli doceniasz rozwój innowacyjności firm polskich)
 • Dzięki dużemu doświadczeniu kluczowej kadry w zakresie utrzymania czystości nieruchomości oferujemy rzetelne doradztwo także w zakresie wyboru dostawcy usług porządkowych, planów higieny oraz doboru technologii czyszczenia i dezynfekcji co może pozwolić zoptymalizować kosztowo i organizacyjnie inne procesy.

Współpracujemy także z innymi producentami różnych maszyn i urządzeń, którzy tworzą dla nas unikalne rozwiązania, abyśmy  mogli dostosować się do infrastruktury na budynkach oraz oczekiwań klientów

 

Do naszej dyspozycji pozostają:

 • Maszyny do kontaktowego mycia elewacji (jesteśmy jedyni w tej części Europy)
 • Superwydajna automatyczna stacja produkcji wody demineralizowanej
 • Myjki wysokociśnieniowe
 • Hydrofory podające wodę nawet na 200 metrów wysokości
 • Oprzyrządowanie służące do sprawnego wpinania się w dostępne ujęcia mediów

Porównaj ceny usług mycia elewacji!

Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym ekspertem w celu oględzin i wyceny zlecenia. Przygotujemy ją dla Ciebie bezpłatnie. Zyskasz możliwość porównania ofert nie tylko pod kątem ceny ale także innych parametrów (np. polisy OC, jakości i szybkości obsługi).

Nasi klienci zostają z nami

Sprawnie wykonywane usługi mycia bez zakłócania procesów w organizacji oraz bardzo konkurencyjne ceny sprawiają, że klienci decydują się na stałą współpracę. Kolejne usługi to tylko zgłoszenie mailowe o potrzebie umycia  bez zapytań ofertowych i straty czasu osoby zarządzającej, która może realizować inne zadania. Cenimy sobie te relacje i dbamy o partnerską współpracę co potwierdzają referencje od naszych klientów.

 

Zorganizowany płaci mniej!

Skontaktuj się z nami, ustal terminarz mycia elewacji lub przeszkleń wewnętrznych na dany rok a zaoszczędzisz ponieważ dostosujemy terminy do wahań popytu na rynku. Jeśli zdecydujesz się na usługę poza szczytem sezonu zaoferujemy dogodniejsze warunki.

 

Mycie przeszkleń wewnętrznych

Nowoczesne aranżacje wnętrz cechują się dużym udziałem elementów szklanych. Mycie okien od wewnątrz nie zawsze jest zawarte w podstawowym kontrakcie firmy sprzątającej. Nawet jeśli tak jest warto rozważyć wydzielenie tej usługi na zewnątrz do firmy wyspecjalizowanej tylko w myciu okien. Może się okazać ze zrobi to sprawniej i taniej.

Oferujemy także mycie przeszkleń wewnętrznych w budynkach w formie jednorazowej usługi lub obsługi abonamentowej.

Współpracujemy także z innymi producentami różnych maszyn i urządzeń, którzy tworzą dla nas unikalne rozwiązania, abyśmy  mogli dostosować się do infrastruktury na budynkach oraz oczekiwań klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu przez formularz ofertowy lub bezpośrednio drogą mailową.